Isc-Spain

Нерухомість
за кордоном -
з нами це можливо!

КРЕДИТИ ВІД ЄВРОПЕЙСЬКИХ БАНКІВ
на 60% вартості майна від 2.7% річних Терміном до 25 років

Все про Іспанію

Квартири в Іспанії

Квартири в Іспанії

Сучасний ринок нерухомості в Іспанії багатий на всілякі види нерухомості. Найпопулярнішими об'єктами на сьогоднішній день є квартири. І це не дивно, адже цей вид нерухомості завжди і всюди користувався більшою популярністю в порівнянні з іншими.
Вілли в Іспанії

Вілли в Іспанії

Вілла - це самий елітний вид нерухомості, являє собою досить великий будинок, зазвичай двох або триповерховий. Зазвичай на території ділянки також є власний басейн і сад. Цей об'єкт нерухомості вважається найкомфортнішим для житла, тому що в Вашому розпорядженні знаходиться чимала земельна ділянка з басейном, гаражем і до того ж великий будинок з безліччю спалень, ванних кімнат і все це в оточенні прекрасного саду. Що може бути краще?
Топ 10 пляжів на Коста-Бланка

Топ 10 пляжів на Коста-Бланка

На узбережжі Коста-Бланка, яке розташоване в провінції Аліканте існує безліч пляжів. Усе узбережжя розтягнуто більш ніж на 200 км на якому знаходиться цілих 48 пляжів, але компанія ISC підібрала топ 10 пляжів на Коста-Бланка.  
Таунхауси в Іспанії

Таунхауси в Іспанії

Експерти з іспанської нерухомості стверджують, що цей рік є дуже сприятливим для вкладення інвестицій в покупку нерухомості. Іспанський ринок нерухомості такий різноманітний і одним з найцікавіших об'єктів є таунхауси.
Бунгало в Іспанії

Бунгало в Іспанії

Слово «бунгало» походить від англійського bungalow, що означає досить великий будинок із плоским прямий дахом і просторою верандою. Бунгало зазвичай будують в два поверхи, тому його можна зручно розділити на дві сім'ї. У кожного є свій окремий вхід і максимум може бути тільки 3 суміжні стіни, що буде дуже зручним для кожного.
Оформлення заявки
Заповніть поля для оформлення заявки:
Дякуємо, ваша заявка відправлена нашому менеджеру!

Зворотній зв`язок

заповніть будь ласка поля:

Ваше ім`я

Телефон:

Повідомлення: