Isc-Spain

Нерухомість
за кордоном -
з нами це можливо!

КРЕДИТИ ВІД ЄВРОПЕЙСЬКИХ БАНКІВ
на 60% вартості майна від 2.7% річних Терміном до 25 років

Путівник

Коста-Брава (Costa Brava)

Коста-Брава (Costa Brava)

Коста-Брава (Costa Brava) - одне з найбільш популярних узбереж на території Іспанії. Коста-Брава знаходиться на північному сході Каталонії і вважається, що саме це узбережжя одне з найпрекрасніших і мальовничих. У перекладі з іспанської Коста-Брава означає «берег сміливих» і це не дивно, адже на цьому узбережжі повно різноманітних розваг, веселощів і атмосфера свята тут ніколи не згасає. Протяжність узбережжя вражає уяву, і воно тягнеться на цілих 162 км, Ви тільки уявіть цей масштаб!
Арагон (Aragón)

Арагон (Aragón)

 Арагон - одне з найбільш незабутніх місць у всій Іспанії, цей регіон вражає своїми незвичайними пейзажами, родзинками природи, привітними людьми і не тільки цим! Сам регіон розташований на Північному-Сході Іспанії і є одним з найбільш колоритних. Особливістю цього регіону, і його головною родзинкою, мабуть, є надзвичайно-казкова природа! Ви неодмінно будете вражені буйством всієї цієї краси і неодмінно закохаєтесь в Арагон!
Андалусія (Andalucía)

Андалусія (Andalucía)

Андалусія - один з найбільш незвичайних і цікавих регіонів Іспанії! У всі часи саме ця область була однією з найголовніших визначних пам'яток і справжньою гордістю країни. Андалусія надзвичайно багатий на історію та традиції регіон, тому щороку сюди приїжджає тисячі туристів, щоб своїми очима побачити феєрію вічного свята і краси!
Коста-дель-Маресме (Costa del Maresme)

Коста-дель-Маресме (Costa del Maresme)

Коста-дель-Маресме - розташоване в автономному співтоваристві Каталонія неподалік від узбережжя Коста-Брава. Це одне з наймальовничіших узбереж в Іспанії з безліччю незабутніх куточків природи і великою історією.
Астурія (Asturias)

Астурія (Asturias)

Астурія володіє багатою художньою спадщиною, включаючи дороманску архітектуру і Ви будете вражені культурною спадщиною цього регіону.
Оформлення заявки
Заповніть поля для оформлення заявки:
Дякуємо, ваша заявка відправлена нашому менеджеру!

Зворотній зв`язок

заповніть будь ласка поля:

Ваше ім`я

Телефон:

Повідомлення: