Isc-Spain

Нерухомість
за кордоном -
з нами це можливо!

КРЕДИТИ ВІД ЄВРОПЕЙСЬКИХ БАНКІВ
на 60% вартості майна від 2.7% річних Терміном до 25 років

Особливості ринку

7 міст Іспанії з найдорожчою нерухомістю

7 міст Іспанії з найдорожчою нерухомістю

За словами експертів 2017 рік вважається дуже вигідним для покупки житла в Іспанії. Проаналізувавши тенденції на ринку нерухомості, ми підготували спеціальну статтю для Вас які ж міста в Іспанії з найдорожчою нерухомістю.
Вісім порад експертів тим, хто збирається інвестувати в іспанську нерухомість

Вісім порад експертів тим, хто збирається інвестувати в іспанську нерухомість

За словами експертів за 2016 рік найбільше договорів і операцій з нерухомістю в Іспанії відбулося саме з іноземцями. Це все говорить про позитивну тенденцію для іноземних інвесторів з боку іспанського уряду в 2017 році. Експерти стверджують про значне зростання рентабельності на ринку нерухомості в порівнянні з 2016 роком. Ця стаття буде дуже корисна для тих, хто має намір вносити якісь інвестиції в іспанську нерухомість.
Перспективи ринку нерухомості Іспанії на 2017 рік

Перспективи ринку нерухомості Іспанії на 2017 рік

Фахівці стверджують, що 2017 рік досить вдалим для Іспанії. Прогнозують, що відсоток ВВП виросте більш ніж на 2,5% у порівнянні з попереднім роком. Вже зараз рівень безробіття в країні значно падає, а виробництво навпаки зростає. Для тих, хто бажає купити житло в Іспанії, теж є хороші новини. Іпотека вже більше року підтримує майже нульове значення коефіцієнта. Рентабельність комерційних власників невгамовно зростає і вже зараз складає більше 4,4% на рік і інтерес до інвестиційних проектів та ...
Оформлення заявки
Заповніть поля для оформлення заявки:
Дякуємо, ваша заявка відправлена нашому менеджеру!

Зворотній зв`язок

заповніть будь ласка поля:

Ваше ім`я

Телефон:

Повідомлення: