Isc-Spain

Нерухомість
за кордоном -
з нами це можливо!

КРЕДИТИ ВІД ЄВРОПЕЙСЬКИХ БАНКІВ
на 60% вартості майна від 2.7% річних Терміном до 25 років

Відгуки

Григорий

ISC показала мне, что недвижимость в Испании - это просто! Не нужно горы документов, а главное - можно не переплачивать! К тому же, приятное обслуживание обеспечено! Что ж, теперь я вам пишу как счастливый обладатель апартаментов на Коста-Бланка! Спасибо, ISC!

Оксана

ISC стала просто агентством мрії! Довго не наважувалась на придбання нерухомості у іншій країні, хоча дуже хотіла. ISC вселяє таку довіру, що страх, що тебе обдурять, чи щось типу такого просто зникає! Ці люди стають тобі близькими, з ними ти ділишся своїми найпотаємнішими бажаннями щодо нерухомостей, ну і як тут не придбати?:) Неймовірна подяка кожному, хто доклав зусиль до здійснення моєї покупки. Ви здійснили мою мрію!

Михаил

Моя покупка недвижимости не может не радовать. Я и не думал, что Испания настолько колорита и полна стольких чудес! Казалось бы, тихие города - но сколько достопримечательностей! Когда агент рассказывала мне о Испании, я был уверен, что это всё - очередной заученный текст, который написали только ради того, чтобы привлечь клиентов. Только в Испании я понял, насколько ошибался! Ну не город, а просто моя мечта! Рядом море, озёра, завораживающие церкви, которые объединяют в себе нечто светлое и одновременно простое! Конечно же, женскую часть моей семьи порадовали брендовые магазины, ну куда без них :) В целом, хочу сказать, что благодарен ISC за предоставленную возможность стать, так скажем, "частью" Испании, да ещё и получить отличную экскурсию по городку! Буду рекомендовать вашу компанию своим знакомым!:)

Ольга

Моя історія з купівлею нерухомості - маленька казка із поганим початком та хорошим кінцем. Чому з поганим початком? Справа в тому, що ми з родиною досить давно розглянули пропозицію купівлі нерухомості у Іспанії. Спробували багато компаній і агентств, але усі спроби були марними - спочатку з документами не склалось, потім рейси відмінили. Особисто я втратила вже будь-яку надію, коли мій чоловік підійшов із словами "я знайшов номер чергової компанії". Я на 70% була певна, шо і ця спроба закінчиться провалом. Найперше, що мене вразило - привітність агента. От справді. Не було завченого обслуговування, типу "вітаємо вас у компанії з продажу нерухомості", ні. Я пояснила своє приблизне бажання і мені призначили зустріч. На зустрічі вручили каталог, навіть розповіли про відомі місця міста, у якому я хочу придбати квартиру. Як виявилось пізніше, ми провели досить багато часу разом, обговорюючи найменші деталі - починаючи від відстані від моря та до палітри кольорів у апартаментах. Запам'яталась терплячість персоналу, а це лише примушує посміхатись. Здавалося, вони можуть відтворити у життя найшаленіші ідеї - так і сталось. Мрія нашої родини здійснилась. Інколи дивуєшся, що витратив стільки часу на інші агентства, в той час як в ISC ми вклалися у неймовірно короткий термін. Дякую, ISC!

Анастасія

Чесно кажучи, ніколи не довіряла компаніям з продажу нерухомості. Постійно здавалось, що це настільки заплутаний і нечесний процес, що і не треба поринати у це. Після кількох обговорень з чоловіком, все-таки вирішили ризикнути. Побачила рекламу ISC і зателефонувала по номеру. Здивувало те, наскільки оперативно мені відповіли на всі питання, які мене цікавили, та ще і показали каталог квартир і апартаментів. Поїздка у Іспанію залишила лише хороші емоції. Агент супроводжувала нас завжди і вислуховувала абсолютно кожне наше бажання. Тепер, безумовно, раджу ISC усім і кожному!

Алёна

Покупка недвижимости в ISC - определённо одно из самых лучших и приятных событий в моей жизни. Прекрасное обслуживание! Чувствовалось, что агенты действительно заботятся о своих клиентах! Приятная атмосфера, постоянные улыбки и полная свобода желаний - как раз то, что мне предоставила ISC! Это не просто компания по продаже недвижимости, они настоящие волшебники! Хочешь апартаменты в тихом районе? Без проблем! Роскошная квартира в элитном комплексе? Как пожелаете! Безумно благодарна этой компании за возможность покупки недвижимости своей мечты! Надеюсь, это была моя не последняя покупка!
Оформлення заявки
Заповніть поля для оформлення заявки:
Дякуємо, ваша заявка відправлена нашому менеджеру!

Зворотній зв`язок

заповніть будь ласка поля:

Ваше ім`я

Телефон:

Повідомлення: