Isc-Spain

Нерухомість
за кордоном -
з нами це можливо!

КРЕДИТИ ВІД ЄВРОПЕЙСЬКИХ БАНКІВ
на 60% вартості майна від 2.7% річних Терміном до 25 років

Узбережжя

Коста-Брава (Costa Brava)

Коста-Брава (Costa Brava)

Коста-Брава (Costa Brava) - одне з найбільш популярних узбереж на території Іспанії. Коста-Брава знаходиться на північному сході Каталонії і вважається, що саме це узбережжя одне з найпрекрасніших і мальовничих. У перекладі з іспанської Коста-Брава означає «берег сміливих» і це не дивно, адже на цьому узбережжі повно різноманітних розваг, веселощів і атмосфера свята тут ніколи не згасає. Протяжність узбережжя вражає уяву, і воно тягнеться на цілих 162 км, Ви тільки уявіть цей масштаб!
Коста-дель-Маресме (Costa del Maresme)

Коста-дель-Маресме (Costa del Maresme)

Коста-дель-Маресме - розташоване в автономному співтоваристві Каталонія неподалік від узбережжя Коста-Брава. Це одне з наймальовничіших узбереж в Іспанії з безліччю незабутніх куточків природи і великою історією.
Коста-Дорада (Costa Dorada)

Коста-Дорада (Costa Dorada)

Завдяки вигідному географічному положенню, узбережжі Коста-Дорада може похвалитися найбільшою кількістю теплих сонячних днів на всій території материкової Іспанії. Середня температура повітря в червні-вересні тримається тут на рівні + 25-30 ° С, вода зазвичай прогрівається до + 22-25 ° С.
Узбережжя Іспанії

Узбережжя Іспанії

Кожна прибережна зона Іспанії - це особливе поєднання багатовікових традицій, культури і особливостей. У сумі в Іспанії налічують більше 2000 пляжів, і серед такого розмаїття Ви точно знайдете те місце, де захочете залишитися на все життя.
Оформлення заявки
Заповніть поля для оформлення заявки:
Дякуємо, ваша заявка відправлена нашому менеджеру!

Зворотній зв`язок

заповніть будь ласка поля:

Ваше ім`я

Телефон:

Повідомлення: