Isc-Spain

Нерухомість
за кордоном -
з нами це можливо!

КРЕДИТИ ВІД ЄВРОПЕЙСЬКИХ БАНКІВ
на 60% вартості майна від 2.7% річних Терміном до 25 років

Чому купувати нерухомість в Іспанії вигідно?

Чому купувати нерухомість в Іспанії вигідно? Бажаєте придбати нерухомість в Іспанії на вигідних умовах? Компанія ISC (International selling company) допоможе Вам розібратися в цьому питанні.

Згідно з дослідженнями, які були проведені в 2016 році з приводу іноземного інвестування житла в Іспанії, за цей рік вкладення виросли на 18%. Ці дані перевищили всі показники попередніх років і є підтвердження того, що сектор нерухомості залишив кризу позаду. Всі учасники ринку бачать як кількість угод показують стійке зростання, а це означає, що шанси на отримання прибутку від покупки житла забезпечено.

За Валенсії рентабельність в розмірі 5,1%, в деяких районах вона досягає 6%, а при грамотному підборі нерухомості реально отримати окупність в розмірі від 7 до 10% щорічно, при використанні в першу чергу таких параметрів як:
  • квартири в прилеглих передмістях з добре розвиненою інфраструктурою та комунікаціями
  • квартири що розташовані поруч з промисловими центрами, зонами університетів
  • нерухомість банків, що розпродається з великими знижками при дрібних вкладеннях, наприклад з косметичним ремонтом.
Безумовно, інвестиції на ринок нерухомості Іспанії буде рости, адже за рахунок внутрішніх резервів попит повністю окупається і до того ж будівництво новобудов збільшується, а цей об'єкт нерухомості завжди був актуальним серед покупців.

У нашому каталозі нерухомості Ви можете ознайомитися зі списком об'єктів нерухомості. Ми допоможемо Вам купити житло в Іспанії на найвигідніших для Вас умовах!
Оформлення заявки
Заповніть поля для оформлення заявки:
Дякуємо, ваша заявка відправлена нашому менеджеру!

Зворотній зв`язок

заповніть будь ласка поля:

Ваше ім`я

Телефон:

Повідомлення: