Isc-Spain

Нерухомість
за кордоном -
з нами це можливо!

КРЕДИТИ ВІД ЄВРОПЕЙСЬКИХ БАНКІВ
на 60% вартості майна від 2.7% річних Терміном до 25 років

Іспанська нерухомість: огляд об'єктів нерухомості

Іспанська нерухомість: огляд об'єктів нерухомості У наші дні купити нерухомість в Іспанії може практично кожен бажаючий! Адже уряд Іспанії робить все, для того щоб залучити нових клієнтів і покупців:
  • Низькі податки на житло
  • Вигідні умови для отримання іпотеки
  • Великий вибір доступної нерухомості високої якості на першій береговій лінії
Придбати житло на Коста-Бланка- це вигідне вкладення, а найголовніше, що це навіть дешевше вартості квартири у великому місті України. Звичайно ж, покупка житла це дуже відповідальна і важлива подія в житті кожного, тому дуже важливо знайти надійного ріелтора. Адже правильне оформлення договору купівлі-продажу - це, мабуть, сама важлива стадія при купівлі об'єкта нерухомості.
І при цьому не можна забувати і про те, що квартира повинна бути теж в ідеалі.

Наша компанія вже не перший рік допомагає кожному клієнту знайти житло своєї мрії в Іспанії і з власного досвіду ми переконалися, що це питання краще довірити професіоналам. Адже вони не тільки прекрасно знайомі з менталітетом українців і розуміють що нам потрібно, а також безпосередньо знають мову і мають контакти забудовників. А також мають глибокі пізнання законів Іспанії.

Проведемо невеликий екскурс по іспанським об'єктів нерухомості.

Квартири та апартаменти в Іспанії

На сьогоднішній день купити квартиру або апартаменти в Іспанії на Коста-Бланка реально практично кожному. Ціни варіюються починаючи від 45000 €, але можливість отримання іпотеки суттєво скорочує витрати і порівняти з ціною на не дуже дорогий автомобіль, тільки ціна на житло з кожним роком зростає і прибуток від здачі житла наприклад в оренду швидко окупиться, а ось з автомобілем виходить все навпаки .

Природно, якщо Ви побажаєте купити апартаменти на першій береговій лінії з гарною транспортною розв'язкою і зі зручним виходом до моря, то необхідно буде збільшити інвестиції, але це все залежить тільки від Ваших вимог і бажань.

Таун-Хаус в Іспанії

У перекладі з англійської «townhouse» означає «міський будинок» і часто це досить великий двоповерховий будинок із загальною боковою стіною, але окремим входом і автономною системою теплопостачання та комунікаціями. Стандартне планування є вертикальною, а це має на увазі, що на першому поверсі розташовується кухня, передпокій або вітальня, а на другому поверсі розташовані спальні або так звані зони особистого відпочинку. Зазвичай таун-хауси мають на увазі ще й третій - цокольний поверх, на якому можна розташувати сауну або навіть басейн. Купити таун-хаус на Коста-Бланка як їх тут ще називають бунгало Ви отримуєте безліч переваг за прийнятну ціну:
  • Ізольований окремий вхід з вулиці
  • Окрему земельну ділянку
  • Особистий гараж
  • Індивідуальну систему теплопостачання і комунікацій
  • Власний невеликий палісадник

Вілла в Іспанії

Купити віллу в Іспанії - це мрія кожного! Але з компанією ISC Вашу мрію можна легко втілити в реальність! Адже в наш час серед сотень пропозицій можна відкопати і таку перлину як вілла або як їх ще називають шаллет.

Такий вид нерухомості як вілла являє собою великий маєток з великими дерев'яними вікнами, зовнішнім оздобленням з натурального каменю (переважно - мармур) і з шикарним земельною ділянкою. Такий вид нерухомості був завжди затребуваний і популярний, адже він виглядає розкішно і в той же час дуже комфортний і затишний для життя.

Ринок нерухомості в Іспанії дуже різноманітний і досить складно розбиратися в цьому питанні самостійно без знання державної законодавства та іспанської мови. Але з компанією ISC елітне житло в Іспанії безумовно стане вже не мрією, а реальністю для Вас! Наша компанія займається всіма питаннями, починаючи з підбору бажаного об'єкта нерухомості, будь то вілла, апартаменти, таун-хаус або комерційна нерухомість і закінчуючи післяпродажним обслуговуванням. Довірте Вашу мрію професіоналам, щоб перетворити її в реальність!
Оформлення заявки
Заповніть поля для оформлення заявки:
Дякуємо, ваша заявка відправлена нашому менеджеру!

Зворотній зв`язок

заповніть будь ласка поля:

Ваше ім`я

Телефон:

Повідомлення: